Pokaż menu >
W tej sekcji przybliżymy sylwetki ekspertów ze świata biznesowo-naukowego, którzy będą uczestniczyć w spotkaniach


Prelegenci

Anna Kwaśnik
Anna Kwaśnik
Piotr Markowski
Piotr Markowski
Maciej Frączek
Maciej Frączek

Maciej Frączek - doradza m.in. przedsiębiorcom w zakresie potencjału rozwojowego i pozyskiwania środków unijnych. Od 12 lat zawodowo zajmuje się tematyką funduszy europejskich. Pracował w instytucjach szkoleniowych, organizacjach pracodawczych oraz NGO przy przedsięwzięciach UE z  tematyki wsparcia szkoleniowego przedsiębiorców, aktywizacji zawodowej osób niepracujących w zakresie zakładania biznesu. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Zainteresowania: sporty zespołowe, kalistenika. Miłośnik żużla oraz boksu.


Anna Kwaśnik - doświadczona project manager, która posiada wieloletnie, poparte wieloma sukcesami doświadczenie w realizacji, pisaniu oraz rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków europejskich. W latach 2018-2019 pełniła fukcję Zastępcy Prezesa w jedym z największych klastrów w Polsce - Interizon. 


Piotr Markowski – od 2002 roku związany z pracą w Politechnice Gdańskiej, kolejno jako asystent rektora Politechniki Gdańskiej, specjalista w Biurze Rektora, specjalista w Centrum Transferu Wiedzy i Technologii,  Kierownik Zespołu Realizacji i Wsparcia w Centrum Transferu Wiedzy i Technologii oraz Spółce Celowej Uczelni Excento. Od 2020 roku kierownik Projektu "μGranty B+R dla przedsiębiorstw" w spółce Excento. W trakcie kariery zawodowej brał udział  w realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE o łącznej wartości około 50 mln złotych.

Kontakt

Operator programu „μGranty B+R dla przedsiębiorstw”, spółka celowa Politechniki Gdańskiej.
Adres biura:
al. Zwycięstwa 27, I piętro
80-233 Gdańsk (parking)
Adres korespondencyjny:
ul. Narutowicza 11/12
80-233 Gdańsk
Go to top