Na kanale YT #Excento jest już dostępny materiał wideo z webinaru: „Od pomysłu do produktu. Jak stworzyć innowacyjny projekt oczekiwany przez przemysł?”.

09/11/2021, 10:53

Przygotowując dla Państwa treści, staramy się, aby były jak najciekawsze i wartościowe. Zapraszamy ludzi, których wyróżnia bogate doświadczenie we współpracy pomiędzy nauką a biznesem.


Nie inaczej było w przypadku webinaru „Od pomysłu do produktu. Jak stworzyć innowacyjny projekt oczekiwany przez przemysł?”, który odbył się 25 października. Dr Daniel Kraszewski to projektant produktów, konstruktor, badacz i konsultant innowacji. Założyciel studia projektowego Aleto.design gdzie tworzy produkty i rozwija nowe technologie. Przez ponad dekadę studiował, praktykował i badał design w Wielkiej Brytanii. Rozwijał produkty dla takich marek jak Dyson i Andiamo. Natomiast prof. Robert Tylingo - ekspert w zakresie reologii oraz chemii biopolimerów. Współtwórca technologii Hydrożelu Chitozanu. Naukowiec ściśle współpracujący z przemysłem. Autor licznych wdrożeń i opracowań technologicznych realizowanych przy współpracy z partnerem przemysłowym.


Dla wszystkich, którym nie udało się uczestniczyć bezpośrednio w wydarzeniu online udostępniamy materiał wideo, który znajdą Państwo na naszym kanale You Tube:)

Kontakt

Operator programu „μGranty B+R dla przedsiębiorstw”, spółka celowa Politechniki Gdańskiej.
Adres biura:
al. Zwycięstwa 27, I piętro
80-233 Gdańsk (parking)
Adres korespondencyjny:
ul. Narutowicza 11/12
80-233 Gdańsk
Go to top